Дата: від до Скинути

НАТО ЩЕ МОЖЕ ЗАПОБІГТИ СМЕРТЯМ УКРАЇНЦІВ ВІД РОСІЙСЬКИХ УДАРІВ, НАДАВШИ ЗБРОЮ – ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Президент України Володимир Зеленський закликав НАТО надати нашій державі військову допомогу в обсягах, які дадуть змогу українській армії протистояти військовому арсеналу Російської Федерації.

09:19 25.03.2022

ДЕ СТРІЛЯЛИ, А ДЕ БУЛО ТИХО: ЯК МИНУЛА НІЧ В РЕГІОНАХ 24 БЕРЕЗНЯ

Київська область Вночі повітряні тривоги по всій області. Був бій в Ірпені, Гостомелі. Постійні артилерійські обстріли. У Фастівському районі обстріляли село Ясногородка. Коцюбинське в Бучанському районі — мінометний обстріл. Інформація про загиблих та поранених серед мирних мешканців уточнюється, дані про руйнування відсутні.

09:50 24.03.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 08:00 23 БЕРЕЗНЯ 2022 ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ

Київщина:  За ніч — декілька тривог по всій області. Бої в населених пунктах вздовж Житомирської траси. ЗСУ змогли покращити позиції в Ірпіні та с. Мощун. Ворог окопується та намагається перегрупуватися. Вночі з Градів було обстріляне село Ясногородка. Дані про постраждалих уточнюються.

09:06 23.03.2022

МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗАПУСТИЛО ПЛАТФОРМУ ЄДОПОМОГА ДЛЯ АДРЕСНОГО ТА ЕФЕКТИВНОГО РОЗПОДІЛУ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб в гуманітарній допомозі, а також ефективний та адресний розподіл допомоги.

08:29 23.03.2022

БУДІВЕЛЬНІ ПОСЛУГИ ПІД ЧАС ВІЙНИ У ЦНАП

Попри те, що ворог руйнує наші міста та інфраструктуру, розвиток та розбудова країни тривають. Відтепер у ЦНАПах українці знову можуть отримати будівельні послуги.

14:06 22.03.2022