ПРОКЛАДЕННЯ ТРОТУАРУ

30 травня 2017 року розпочато роботи по прокладанню тротуару по вулиці Підгірна (від містка через Вичу до входу на стадіон) довжиною близько 80 метрів.

06:54 31.05.2017

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ - 1

29 травня 2017 року розпочато роботи по капітальному ремонту тротуару по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку. Даний проект передбачає капітальний ремонт тротуарів по лівій стороні вулиці від лікарні до автомобільного мосту.

07:43 30.05.2017

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2017

26 травня 2017 року у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято останнього дзвоника.    З привітаннями до присутніх і, зокрема, цьогорічних випускників звернулися: Воловецький селищний голова, завідуюча відділу освіти Воловецької РДА. Також випускників привітали перша вчителька, класний керівник та директор школи.

13:05 26.05.2017

ВЕСНЯНА ТОЛОКА - 2017

16 травня 2017 року колективи селищної ради, комунального підприємства, районної ради та районної адміністрації організували акцію по обладнанню клумб та висадженню квітив у селищі.    В процесі акції було обладнано у центральній частині селища 5 квітників різного розміру та висаджено близько 1200 кущиків квітів різних видів.

17:17 17.05.2017