ВІДБУЛАСЯ ВЕСНЯНА ТОЛОКА (СУБОТНИК) - 2019

6 квітня 2019 року у Воловці та Канорі відбулася планова весняна толока (суботник).    До толоки неї долучилися мешканці, колективи селищної ради, комунального підприємства, інших підприємств і установ селища.

07:49 08.04.2019

ДОДАТКОВО ВСТАНОВЛЕНО ДОРОЖНІ ЗНАКИ

1-5 квітня 2019 року на вулицях Воловця додатково встановлено 15 знаків дорожніх знаків.    Знаки встановлено на рекомендації спеціалістів патрульно-постової служби поліції за результатами спільного вечсняного обстеження вулици селища на предмет їх безпеки.

08:08 07.04.2019

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

25 березня 2019 року у Воловці розпочато капітальний ремонт вулиці селища - Привокзальна.    На вказану вулицю в обов"язковому порядку потрапляють всі гості і мешканці селища, які прибули потьягом на залізничну станцію Воловець і перше враження про селище складається від її вигляду і стану. По факту, вулиця є "лицем" Воловця, прийшов час зробити її такою по суті.

10:33 25.03.2019