АВТОСТАНЦІЯ

Як добре відомо всім мешканцям і гостям Воловця, автостанція № 1 в селищі діє вже давно і знаходиться по вул. Шевченка біля ринку.

13:24 18.09.2017

ПОШУКИ СЛІДІВ ЗНИКЛОГО ГРОМАДЯНИНА ЧЕХІЇ

На сторінках сайту повідомлялося про зникнення громадянина Чехії, 24-річного (на дату зникнення) Андрія Дубанського (Оnd??j Dubanský), який 10 січня 2013 року вийшов з Воловця у гори і не повернувся.

11:28 30.08.2017

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ - 8

Продовжуємо традиційну рубрику "Про нас говорять" і інформуємо відвідувачів сайту стосовно випусків телевізійних новин, які висвітлюють події з життя нашої громади. Так, останнім часом у телеефірі від каналу "М-студіо" пройшли репортажі:

11:23 30.08.2017

ХТО ВЛАСНИК НАШИХ ПОЛОНИН?

В поточному місяці 2017 року до Воловецької селищної ради звернувся відділ Держгеокадастру у Воловецькому районі за згодою щодо продажі земельних ділянок за межами населеного пункту.

15:39 23.08.2017

ПІШОХІДНА ДОРІЖКА ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД

У травні 2017 року, після неодноразових звернень селищної ради та районної адміністрації і складання комісіями актів на протязі кількох останніх років, залізничники виконали роботи по капітальному ремонту залізничного переїзду по вулиці Суворова.

14:18 03.08.2017