ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2017

26 травня 2017 року у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято останнього дзвоника.    З привітаннями до присутніх і, зокрема, цьогорічних випускників звернулися: Воловецький селищний голова, завідуюча відділу освіти Воловецької РДА. Також випускників привітали перша вчителька, класний керівник та директор школи.

13:05 26.05.2017

ВЕСНЯНА ТОЛОКА - 2017

16 травня 2017 року колективи селищної ради, комунального підприємства, районної ради та районної адміністрації організували акцію по обладнанню клумб та висадженню квітив у селищі.    В процесі акції було обладнано у центральній частині селища 5 квітників різного розміру та висаджено близько 1200 кущиків квітів різних видів.

17:17 17.05.2017