Дата: від до Скинути

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ СЕРЕДНЬОСТРОКОВОЇ ПРГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ  НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022-2024 РОКИ

ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТУ СЕРЕДНЬОСТРОКОВОЇ ПРГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ НА 2022-2024 РОКИ

29 липня 2021 року відбулося засідання робочої групи з формування проєкту Середньострокової програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Воловецької селищної ради на 2022-2024 роки.

10:17 30.07.2021

ВОЛОНТЕРИ З БЛАГОУСТРОЮ

22 липня 2021 року колектив Воловецького відділення управління соцзахисту Мукачівської РДА привели до ладу обладнану ними під час весняної толоки клумбу.

14:49 22.07.2021

УТВОРЕНО РОБОЧУ ГРУПУ

Розпорядженням Воловецького селищного голови від 16 липня 2021 року № 72 утворено робочу групу по контролю за спеціальним використанням лісових ресурсів.

16:14 16.07.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 14.07.2021 року

14 липня 2021  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  Воловецької   селищної ради

09:57 14.07.2021

ФОРМУВАННЯ ЛИСТКІВ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ

До відома громадян! У червні розпочався перехідний період запровадження електронних листків непрацездатності, який триватиме до кінця серпня 2021 року. Протягом цього часу громадяни мають можливість отримати як електронний, так і паперовий листок непрацездатності.

10:42 13.07.2021

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ : "ЖИВІ ГРОШІ" ДЛЯ ВСІХ

До відома громадян! До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг).

13:51 09.07.2021

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 08.07.2021 року

8 липня 2021  відбулося позачергове засідання виконавчого комітету  Воловецької   селищної ради

14:35 08.07.2021

УВАГА! ГРОШІ ДЛЯ ВИПЛАТ ПІШЛИ В РЕГІОНИ

До відома громадян! Надсилаємо інформацію про те, що Міністерством соціальної політики України перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” регіональним департаментам соціального захисту населення відповідно до поданих ними заявок.

14:03 08.07.2021