БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА - БРУКІВКА2

У жовтні 207 року за ініціативи селищної ради ТОВ "Львівхолод" встановило тротуарну плитку в центральній частині селища перед фасадом свого магазину "Рукавичка".

07:36 25.10.2017

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ

У жовтні 2017 року завершено роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Останньою ділянкою, згідно даного проекту ременту тротуарів, була пішохідна доріжка, що біля каплички Діви Марії, до автомобільного мосту на в"їзді у Воловець.

09:37 20.10.2017

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва та Днем створення Української повстанської армії, відзначається День захисника України.

06:46 14.10.2017

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОРОЖНИХ ЗНАКІВ

29 вересня 2017 року розпочато встановлення дорожних знаків на вулицях селища.    З метою підвищення безпеки пішоходів та руху автомобільного транспорту, селищною радою замовлено а підрядником виготовлено нові дорожні знаки та вказівники.

13:46 02.10.2017

ПОХІД ПАМ"ЯТІ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА - 2017

27 вересня 2017 року, з нагоди десятої річниці встановлення меморіальної дошки Вячеславу Чорноволу на горі Плай, відбувся похід його пам"яті.

11:10 29.09.2017