ВІТАННЯ БАТЬКАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ

Адміністрація Воловецьких дошкільних навчальних закладів № 2 та № 4 від усього серця вітає працівників, батьків із найбільш довгоочікуваними світлими святами – Новим Роком і Різдвом Христовим!

14:18 29.12.2017

ВІТАННЯ ВІД ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ СЕЛИЩНІЙ РАДІ

Адміністрація, батьки та вихованці Воловецьких дошкільних навчальних закладів № 2,3,4 щиросердечно дякують Святому Миколаю і його помічникам з Воловецької селищної ради (депутатам, селищному голові Попелич Михайлу Андрійовичу та всьому апарату) за те, що подбали про подарунки для діток.

11:36 28.12.2017

РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Дорогі земляки, наші зарубіжні друзі, гості, всі християни західного обряду!

08:22 23.12.2017

ЗАСВІЧЕННЯ ЯЛИНКИ-2018

18 грудня 2017 року, у центрі селища відбулося свято засвічення нашої головної новорічної ялинки.

09:01 19.12.2017

СВЯТКОВА ЯЛИНКА-2018

Сьогодні, 14 грудня, на центральній площі селища вже встановлено нашу головну ялинку.

15:30 14.12.2017

ЗСУВ ГРУНТУ У СЕЛІ КАНОРА

В ніч з 10 на 11 грудня 2017 року в с. Канора, внаслідок снігопаду при плюсовій температурі і значного перезволоження ґрунту, стався зсув крутого берега річки Канорка.

15:39 11.12.2017

ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники апарату Воловецької селищної ради, сіл та селищ нашого району, Воловецької районної ради, Закарпатської обласної ради, рад всіх рівнів сусідніх Міжгірського, Свалявського, Перечинського, Великоберезнянського районів Закарпаття та Турківського і Сколівського районів Львівщини, колеги - сільські, селищні та міські голови, громадяни.

08:55 05.12.2017