Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

РЕМОНТ ПОКРИТТЯ ВУЛИЦЬ І ТРОТУАРІВ

Дата створення: 16:19 09.11.2017

08-09 листопада 2017 року продовжувався ремонт покриття тротуарів і вулиць селища.    Сонячна погода пізньої осені дала можливість продовжити роботи по ремонту ділянок тротуарів та покриття вулиць. Нарешті заасфальтовано невелику ділянку тротуару вздовд житлового будинку по вул. Шевченка, 1. Заасфальтовано також тротуар по правій стороні вул. Коротка.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 21-ї СЕСІЇ

Дата створення: 17:16 03.11.2017

03 листопада 2017 року

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 24.10.2017

Дата створення: 08:41 25.10.2017

24 жовтня 2017 року

БЛАГОУСТРІЙ СЕЛИЩА - БРУКІВКА2

Дата створення: 07:36 25.10.2017

У жовтні 207 року за ініціативи селищної ради ТОВ "Львівхолод" встановило тротуарну плитку в центральній частині селища перед фасадом свого магазину "Рукавичка".    Дана робота є продовженням попередніх спільних зусиль селищної ради і підприємців з благоустрою селища, однією із складових взятого напряму на покращення його зовнішнього вигляду.   Селищна рада запрошує інших підприємців селища долучитися до цієї роботи та прийняти участь у поліпшенні фасадів своїх магазинів, готелів, кафе, а також благоустрою прилеглих до них територій: укладання бруківки, закладення квітників, газонів, висадження дерев, кущів, догляд за елементами благоустрою. Тільки спільними зусиллями можемо зробити наше селище привабливішим для гостей і приємнішим для проживання нас з вами.

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ

Дата створення: 09:37 20.10.2017

У жовтні 2017 року завершено роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Останньою ділянкою, згідно даного проекту ременту тротуарів, була пішохідна доріжка, що біля каплички Діви Марії, до автомобільного мосту на в"їзді у Воловець. Відвідувачі районного суду тепер можуть безпечно і комфортно пройти до нього з центру челище через пішохідний перехід і далі тротуаром до мосту. Без сумніву, це зручно.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата створення: 06:46 14.10.2017

14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва та Днем створення Української повстанської армії, відзначається День захисника України.    2014 року в українському суспільстві, в результаті реакції на збройну агресію Росії, посилилися проєвропейські тенденції відмови від радянських символів і свят, зокрема, від Дня захисника Вітчизни, яке відзначалося 23 лютого.    Серед можливих дат громадськість називала свято Покрови Пресвятої Богородиці. Українським інститутом національної пам'яті, вибір цієї дати для Дня захисника України, мотивувався історичною традицією вшанування українського війська саме на Покрову. Крім того, саме 14 жовтня традиційно відзначається День Козацтва та День створення Української повстанської армії - військово-політичної формації українського визвольного руху.    Свято встановлено 14 жовтня 2014 указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості. Цим же указом скасовано указ Президента України від 1999 року, яким встановлювалося свято - День захисника Вітчизни.    5 березня 2015 Верховна Рада України ухвалила президентський законопроект, яким пропонується День захисника України - 14 жовтня зробити вихідним днем.    Шановні мешканці селища, військові, в першу чергу учасники АТО, як наші земляки, так і всі, хто захищав і зараз захищає східні рубежі нашої країни, вітаю вас з Святом. Бажаю воїнам невичерпної сили духу, мужності та повернення до рідних домівок. Родинам воїнів бажаю дочекатися своїх синів, братів, батьків. Всім нам - перемоги над підлим жорстоким агресором і мирного неба над головою.

ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 20-ї СЕСІЇ

Дата створення: 17:04 11.10.2017

26 вересня 2017 року

РОЗПОЧАВ РОБОТУ НОВИЙ АСФАЛЬТНИЙ ЗАВОД

Дата створення: 09:21 03.10.2017

2 жовтня 2017 року в смт Воловець відкрито новий асфальтний завод.    Продуктивність заводу, збудованого турецькою компанією ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» в промисловій зоні селища, 260 тонн асфальту на годину, що на даний час є найпотуженішим у Закарпатській області. Дана турецька фірма виграла тендер на капітальний ремонт дороги «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я».   За вчорашній день дорожниками компанії "Онур" прокладено півтора кілометри асфальту на ділянці дороги Воловець - Нижні Ворота. До цього часу фірма вже якісно відремонтувала сотні кілометрів доріг в інших областях України.    На відкритті заводу були присутні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль з групою посадових осіб облдержадміністрації, керівництво Воловецького району та Воловецький селищний голова Михайло Попелич.    При публікації використано матеріали сайтів: http://zakarpattya.net.ua, https://zak.depo.ua.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДОРОЖНИХ ЗНАКІВ

Дата створення: 13:46 02.10.2017

29 вересня 2017 року розпочато встановлення дорожних знаків на вулицях селища.    З метою підвищення безпеки пішоходів та руху автомобільного транспорту, селищною радою замовлено а підрядником виготовлено нові дорожні знаки та вказівники.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 28.09.2017

Дата створення: 12:22 29.09.2017