Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ СУВОРОВА

Дата створення: 08:18 31.07.2017

У першій половині липня 2017 року завершено капітальний ремонт вулиці Суворова в смт Воловець.    Вулицю Суворова, яка також є складовою об"їзної дороги навколо центральної частини селища, заасфальтовано по всій її протяжності загальною довжиною 0,8 км. Заасфальтовано також з"їзди до "Полімер Техніки" та на вул. Л. Українки.   Ці роботи також на виконо коштом місцевого бюджету спеціалістами підприємства нашого району "Агрошляхбуд". І тут не обійшлося без відновлення системи відведення дощових вод працівниками КП "Водоканалсервіс" та додаткового обладнання відводу дощової води лотками. Якість виконання робіт пропонуємо оцінити відвідавши вулицю.

РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ СУВОРОВА

Дата створення: 18:41 06.07.2017

06 липня 2017 року розпочато підготовчі роботи до  асфальтування вулиці Суворова.    Цим самим розпочато капітальний ремонт вулиці, яка є складовою частиною об"їзної дороги нашого селища.   Роботи по ремонту цієї вулиці, як і інших в поточному році, ведуться коштом лише селищного бюджету без жодних запозичень з бюджетів вищих рівнів. Згідно договору, виконують роботи працівники нашого районного підприємства «Агрошляхбуд». Система відведення дощових вод (канави, лотки, решітки) і на цій вулиці буде обладнуватися комунальним підприємством «Водоканалсервіс».

ПРОКЛАДЕНО НОВИЙ ТРОТУАР

Дата створення: 16:42 06.07.2017

Близько місяця тому назад повідомлялося про початок роботи по прокладанню тротуару по вулиці Підгірна (від містка через Вичу до входу на стадіон) довжиною близько 80 метрів. На даний час роботи завершено.    Роботи виконувалися за ініціативи селищної ради коштом місцевого бюджету в рамках благоустрою селища працівниками комунального підприємства "Воловецький селищний "Водоканалсервіс".

ЧИСТКА КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

Дата створення: 16:31 05.07.2017

05 липня 2017 року розпочато роботи по очищенню зливової та каналізаційної мереж.    Зливова та каналізаційна мережі селища побудлвані давно, "наймолодші" їх ділянки мають близько 25 років. За минулу четверть століття комунальниками очищалися тільки колодязі та усувалися засмічення на певних ділянках. Для очищення ж самих труб у них відсутня спеціальна дороговартісна техніка. Для підримання мережі в робочому стані на КП "Водоканалсервіс" було запроваджено щотижневий огляд колодязів і профілактична чистка найбільш проблемних ділянок.   Та ппроблема засмічення зливової і каналізаційної мереж зростала і дошкуляла чимраз більше. В решті решт селищною радою було прийнято рішення про укладення договору по очистці мереж із спецалізованою організацією, що має відповідні навики, досвід і, головне, спеціальну техніку. До того ж її спеціалісти саме працювали в межах Закарпатської області. Оскільки, проблема засмічення мереж не є унікальною лище для нашого селища.

ЗАВЕРШЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПІДГІРНА

Дата створення: 16:23 05.07.2017

05 липня 2017 року завершено капітальний ремонт вулиці Підгірна в смт Воловець.    Вулицю Підгірна, яка є складовою обїздної дороги навколо центральної частини селища, заасфальтовано по всій її протяжності загальною довжиною 1,3 км. Заасфальтовано також всі з"їзди з вулиці.   Роботи на виконо коштом місцевого бюджету спеціалістами підприємства нашого району "Агрошляхбуд". Систему відведення дощових вод обладнали працівники КП "Водоканалсервіс". Якість виконання робіт пропонуємо оцінити пройшовши по вулиці (див. прикріплені знімки та знімки за посиланням - http://volovec.at.ua/photo/volovec/1.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата створення: 16:10 04.07.2017

Станом на 04 травня 2017 року продовжуются роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Да наний час ремонт кількох ділянок тротуару, а саме біля районної лікарні, біля житлового будинку № 25, завершено (див. прикріплення). Розпочато ремонт ділянок біля кольшнього кінотеатру та біля школи. Роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку, коштом селищної ради, спеціалістами ТОВ "Свалява Міськбуд".

СЮРПРИЗ ВІД ЗАЛІЗНИЧНИКІВ

Дата створення: 16:07 28.06.2017

ШАНОВНІ ВОЛОВЧАНИ, ВІДВІДУВАЧІ НАШОГО САЙТУ!

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПІДГІРНА

Дата створення: 12:48 26.06.2017

Станом на 26 червня 2017 року продовжується капітальний ремонт вулиці Підгірна в смт Воловець.    На даний час завершено асфальтування першої ділянки вулиці Підгірна (від вул. Карпатська до вул. Козимиренка) і розпочато капітальний ремонт другої ділянки вулиці (від. Козимиренка до вул. Першотравнева). Слід нагадати, що вул. Підгірна є складовою частиною об"їзної дороги нашого селища.   Роботи по капітальному ремонту вулиці виконуються коштом місцевого бюджету підприємством "Агрошляхбуд". Систему відведення дощових вод обладнують працівники КП "Водоканалсервіс" під керівництвом директора Кополовець В.О.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 22.06.2017

Дата створення: 11:45 26.06.2017