Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ - 1

Дата створення: 07:43 30.05.2017

29 травня 2017 року розпочато роботи по капітальному ремонту тротуару по вулиці Карпатська (ліва сторона).    Роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку. Даний проект передбачає капітальний ремонт тротуарів по лівій стороні вулиці від лікарні до автомобільного мосту.

ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2017

Дата створення: 13:05 26.05.2017

26 травня 2017 року у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято останнього дзвоника.    З привітаннями до присутніх і, зокрема, цьогорічних випускників звернулися: Воловецький селищний голова, завідуюча відділу освіти Воловецької РДА. Також випускників привітали перша вчителька, класний керівник та директор школи.

ВЕСНЯНА ТОЛОКА - 2017

Дата створення: 17:17 17.05.2017

16 травня 2017 року колективи селищної ради, комунального підприємства, районної ради та районної адміністрації організували акцію по обладнанню клумб та висадженню квітив у селищі.    В процесі акції було обладнано у центральній частині селища 5 квітників різного розміру та висаджено близько 1200 кущиків квітів різних видів.