ПОДЯКА ЦЕРКОВНИМ ГРОМАДАМ

Виконавчий комітет Воловецької селищної ради, вкотре щиро дякує всім свідомим небайдужим жителям громади,  тим, хто в такий складний та важливий для нашої країни час не залишається осторонь, а вносить свій посильний внесок для досягнення    нашої загальної цілі – ПЕРЕМОГИ!!! З самого початку повномасштабного вторгнення  росії  в Україну.  Воловецька громада єдиною силою  робить все можливе для оборони  держави, адже потрібно багато сил, витримки і коштів.

16:05 09.03.2023

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ - ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

9-10 березня щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста,  людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України.

15:05 09.03.2023

ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З 8 БЕРЕЗНЯ!

Дорогі жінки , щиро і сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 березня. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.

08:23 08.03.2023

ВОЛОВЕЦЬКА ГРОМАДА МАЄ ЧЕРГОВУ НЕПОПРАВИМУ ВТРАТУ ГЕРОЯ-ЗЕМЛЯКА

Шановні жителі Воловеччини. Сьогодні, 6 березня 2023 року, кортеж з тілом загиблого воїна-земляка Олександра Хміль-Герасимюк прибуде на рідну батьківщину , орієнтовно о18.00 год за к.ч. Прямуватиме з Воловецького перевалу в напрямку його рідного села Скотарське.

13:24 06.03.2023

АВТОМОБІЛЬНА ТЕХНІКА ДЛЯ ЗСУ

За ініціативи виконавчого комітету Воловецької селищної ради, на початку поточного місяця всі сім церков нашої громади розпочали збір коштів на виконання поставленого військовою адміністрацією завдання – придбання 8 (восьми) повнопривідних транспортних засобів (джипи, мікроавтобуси,  вантажні автомобілі) для 33-ї Закарпатської бригади та окремого мотострілецького батальйону, що формуються в Ужгороді.

15:27 28.02.2023

ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Система безоплатної правової допомоги розпочинає інформаційну кампанію з протидії сексуальному насильству, спрямовану на інформування населення як і куди звертатися за допомогою.

13:02 20.02.2023