ЧЕРГОВИЙ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ ЗСУ ВІД ВОЛОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Щиро дякуємо нашому земляку, що на даний час проживає у Чеській Республіці Анатолію ЛАКАТОШ, який передав власний мікроавтобус VW-T4 Воловецькій територіальній громаді, для потреб наших військових!

10:21 23.12.2022

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ - 2022

Шановні депутати, члени виконавчого комітету та працівники апарату Воловецької селищної ради та Нижньоворітської і Жденіївської громад, депутати і службовці всіх органів місцевого самоврядування

11:09 07.12.2022

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військові, захисники нашої держави!    6 грудня відзначається День Збройних Сил України.

08:07 06.12.2022

ПЕРЕЙМЕНОВАНО ВУЛИЦІ смт ВОЛОВЕЦЬ

У рамках декомунізації та дерусифікації у зв"язку з агресією РФ, після громадського обговорення, розгдяду питання комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, інших споруд, розташованих на території населених пунктів Воловецької селищної ради, сесією Воловецької селищної ради прийнято рішення від 23.08.2022 № 573 "Про перейменування назв вулиць смт Воловець Закарпатської області":

08:32 05.12.2022

ЖИТЛО ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

17.11.2022 року в смт. Воловець підписано акти виконаних робіт з реконструкції приміщень під житло для внутрішньо переміщених осіб і передачі реконструйованих об"єктів власнику - Воловецькій територіальній громаді.

03:08 23.11.2022

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНОЮ БЛАГОДІЙНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Цього понеділка 21.11.2022 року смт. Воловець відвідала менеджерка гуманітраної сфери Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна у Закарпатській області – КРИВОРУЧКО Наталя.

02:35 23.11.2022

РУСЛАН БЕНДЗЯК - ЯКИМ ВІН БУВ

На жаль, ми дуже мало знаємо про наших героїв, тих, хто захищає нас, захищав, і навіть віддав найдорожче - власне життя. Більше знали про них побратими.     Так в інтерв"ю, яке транслювалося на телевізійних каналах, Всеволод Ілик - нині командир механізованої роти 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, тепло відгукнувся про нашого загиблого земляка, командира відділення, сержанта Руслана Бендзяка, який прийшов з морської піхоти. Високо оцінив його якості воїна, назвав своїм другом, досвідченим наставником, який багато чому начив свого командира, зовсім молодого і недосвідченого тоді офіцера.

14:10 21.11.2022