ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ/ІНІЦІАТИВУ

Інформація до відома! Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 06 грудня 2021 року № 2058/0/2-21/58 щодо проведення конкурсу на кращий соціальний проект/ініціативу інформуємо:

10:47 17.12.2021

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

ЛЮБІ ДІТИ, ШАНОВНІ ДОРОСЛІ! Щиро вітаю Вас із Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що защедрує наші оселі радістю, світлом і добрими сподіванками.

09:08 17.12.2021

ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку у четверту суботу листопада (2021 року - 27 листопада) Україна відзначає національний День пам"яті жертв голодоморів.      Голод і голодомор - дві великі різниці. Голодомор - це насильне запровадження голоду шляхом відбирання, або знищення продуктів харчування.

16:06 27.11.2021

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада щорічно в Україні відзначається День Гідностi та Свободи - свято на честь початку саме цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

15:34 19.11.2021