ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров’я і віком громадян України, іноземців та осіб без громадянства, пов’язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби (ст.2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

11:52 18.03.2022

ПАМ"ЯТКА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ САНІТАРНОГО ТА ЕПІДЕМІЧНОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ НАСЕЛЕННЯ

Пам'ятка щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час екстреного облаштування місць тимчасового перебування осіб, які вимушені покинути місцяп остійного проживання у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації

09:48 18.03.2022

ОНОВЛЕНО ЗАСТОСУНОК «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

До відома громадян!  Застосунок вже встановили понад 3,5 млн українців. Він оперативно повідомляє про початок та кінець повітряної тривоги у вашій області.

11:45 17.03.2022