ЩИРА ПОДЯКА НАШИМ ПАРТНЕРАМ

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

10:17 26.08.2022

УРОЧИСТЕ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Серпень - особливий місяць, він несе нам чудові свята: День Державного Прапора та День Незалежності України. Наш жовто-блакитний прапор є не просто символом державності, він став уособленням свободи, сили і єднання українського народу.

08:39 23.08.2022

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ!

Три випускниці з Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Воловецької селищної ради здобули найвищі результати на вступному випробуванні для здобуття вищої освіти.

14:15 10.08.2022

ПОДЯКА  ЗА НАДАНУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

ПОДЯКА ЗА НАДАНУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Щиросердечна подяка нашому земляку Василю Тегза, який проживає в США за вкотре надану гуманітарну допомогу, а це дитячі іграшки, продукти харчування, а також на передову та госпіталь медикаменти.

14:10 10.08.2022

Завершилося громадське обговорення щодо перейменування вулиць

Завершилося громадське обговорення щодо перейменування наступних вулиць Воловецької ТГ: 8-го Березня, Пушкіна, Гагаріна, Уренгойська, Першотравнева, Борканюка, Перемоги з результатами громадського обговорення можна ознайомитись тут.    За результатами обговорення, комісією з питань найменування, (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів Воловецької селищної ради розглянуто та прийнято рішення про винесення даного питання на розгляд сесії Воловецької селищної ради.

16:49 09.08.2022

ДОПОМОГА НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ ЗАХИСНИКАМ СВОЄЇ ЗЕМЛІ

02 серпня 2022 року. Звідусіль надходить допомога від наших земляків нашим військовим.    Вже неодноразово в новинах сайту громади повідомлялося про необхідну допомогу, що надходить з різних куточків світу та від місцевих мешканців і щиру вдячність за неї.

07:00 02.08.2022