ІНФОРМАЦІЯ ВІД БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Допомога внутрішньо-переміщеним особам від ООН Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію спільного з Всесвітньою продовольчою програмою ООН проекту щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб» від 15.04.2022 р. № 446 погоджено пропозицію Міністерства соціальної політики щодо реалізації спільного проекту Всесвітньої продовольчої програми ООН щодо додаткових заходів із соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб

11:51 25.05.2022

ІНФОРМАЦІЯ ВІД АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ

З початку війни було викрадено більше 50 посадових осіб місцевого самоврядування – 30 з них – міські селищні та сільські голови. Наразі 7  очільників органів місцевого самоврядування перебувають в російському полоні – повідомили в Асоціації міст України.

10:24 24.05.2022

ЩИРА ПОДЯКА ВОЛОВЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗА НАДАНУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

10:13 17.05.2022

ПІДГОТОВКА РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

09.05.2022 р. Воловецька селищна підготувала проекти регуляторних актів, які на протязі 5-ти днів будуть оприлюднені у розділі "Офіційні документи - регуляторна політика": регуляторна політика.

11:05 09.05.2022

ВОЇНАМ ВІД НАШИХ ПІДПРИЄМЦІВ

28.04.2022 р. на пропозицію Воловецького селищного голови відгукнулися підприємці нашої громади, зібрали необхідні кошти і придбали для потреб військових, взводу під командуванням мешканця нашої громади, легковий автомобіль.

17:02 28.04.2022

ВІТАННЯ ДО ВЕЛИКОДНЯ

Шановна громадо.    Незважаючи на надзвичайно важкий для нашої України час - війну, весняного дня, 24-го квітня, відзначатимемо світле свято Великодня.

09:27 22.04.2022