Дата: від до Скинути

В ОВА обговорили перспективи співпраці з Норвезькою радою у справах біженців в Україні

Сьогодні заступник очільника області Петро Добромільський провів робочу зустріч із керівницею Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) Аною Поврженич і Ганною Дудінською, керівницею відділу захисту та адвокації NRC в Україні. Про це повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:18 07.04.2022

Верховна Рада прийняла законопроєкт, який дає змогу відновити оренду держмайна та надати пільгові умови для бізнесу в період воєнного стану

«Відновлення та спрощення процедур оренди держмайна є дуже важливим кроком для передислокації підприємств з зони бойових дій на захід України», – зазначає в.о. голови Фонду державного майна Ольга Батова.

16:39 06.04.2022

Dopomagai.org – сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери української ІТ-спільноти створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах країни та за кордоном і презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

14:58 06.04.2022

Віктор Микита передав теробороні нове військове спорядження та техніку

Керівництво області відвідало бійців Мукачівського батальйону 101-ї Закарпатської бригади тероборони Збройних сил України, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

14:47 06.04.2022

ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРИ ОТРИМАННІ СИГНАЛУ "ХІМІЧНЕ ЗАРАЖЕННЯ"

Отримавши інформацію про викид в атмосферу сильнодіючих отруйних речовин і про небезпеку хімічного зараження, необхідно негайно надіти засоби індивідуального захисту органів дихання: протигаз або ватяну- марлеву пов’язку, найпростіші засоби захисту шкіри (плащі, накидки, гумові чоботи) і як найскоріше залишити зону ураження. У разі неможливості евакуації залишайтеся у приміщенні, щільно закрийте вікна і двері, димоходи, вентиляційні віддушини (люки). Вхідні двері необхідно завісити шторою, використовуючи ковдри і будь-які щільні тканини. Заклейте щілини в вікнах і стики рам скотчем, плівкою, лейкопластирем або звичайним папером від проникнення в приміщення пару (аерозолів) сильнодіючих отруйних речовин.

14:03 06.04.2022