НЕ ВІДБУЛОСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 6-ї СЕСІЇ 8-го СКЛИКАННЯ

Розпорядженням селищного голови від 10.02.2021 № 16 було призначено пленарне засідання позачергової 6-ї сесії Воловецької селищної ради 8-го скликання на 11.02.2021 року о 10:00 годині в примішенні зали засідань селищної ради.

16:38 11.02.2021

ВОЛОВЕЦЬКУ ЯЛИНКУ-2021 ВСТАНОВЛЕНО

15 грудня 2020 року у Воловці встановлено головну ялинку.    Заготівлю і доставку святкової ялинки до центральної площі селища забезпечили працівники Держлісгоспу, її встановленням займалося комунальне підприємства "Водоканалсервіс". На даний час прикрашанням ялинки займаються вони ж. А саму красуню селищу виділив Дербаль М.М. (ТОВ "Полімер Техніка").

15:03 16.12.2020

до дня місцевого самоврядування - 2020

Шановні депутати, члени виконавчого комітету Воловецької селищної ради, Гукливської та Скотарської сільських рад, працівники апарату селищної ради, колеги з новостворених громад, Мукачівської районної ради, Закарпатської обласної ради, рад всіх рівнів сусідніх районів Закарпаття та Львівщини, голови громад, громадяни.

08:23 07.12.2020

ВИБОРЦІ ЗАПРОШУЮТЬ ДЕПУТАТІВ НА ЗБОРИ

27 листопада 2020 року, на звернення жителів громади, селищна рада направила  депутатам селищної ради запрошення на ініційовані ними збори виборців.

15:09 27.11.2020