Новини

Депутати, виконавчий комітет і адміністрація Воловецької селищної ради на чолі з селищним головою налаштовані на благоустрій і розвиток населених пунктів та покращення умов проживання мешканців. Саме з цим і повязіні всі наші новини.

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА 2

Дата створення: 09:09 17.10.2018

В 2018 році у Воловці продовжуються роботи по поточному ремонту вулиць.    Незважаючи на гострий брак коштів у місцевому бюджеті, селищна рада знаходить можливості фінансування капітальнго ремонту та утриманні вулиць. В цих рамках грейдером вирівнюються покриття вулиць, щебнем і фрезою вирівнюється ямковість, підсипаються вулиці, або окремі ділянки, відновлюються, розчищаються ділякни водовідвідних канав, видаляються кущі, що закривають огляд.

СОНЯЧНІ БАТЕРЕЇ У ВОЛОВЦІ

Дата створення: 07:14 11.10.2018

В поточному 2018 році у Воловці вперше встановлено комплекс сонячних батарей для забезпечення електропостачання господарського об"єкту.    Установка сонячних батарей загальною площею близько 60 м2 і сам об"єкт електропостачання розміщені по вул. Підгірна. Впровадити в життя сучасні технології для забезпечення туристичного комплексу вирішив приватний підприємець Іван Бирак.

РЕМОНТ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата створення: 15:30 10.10.2018

10 жовтня 2018 року продовжується заміна ламп і ремонт вуличного освітлення смт Воловець.    Працівники комунального підприємства "Водоканалсервіс" продовжують планові роботи по заміні ламп вуличного освітлення. На даний час вже відновлено освітлення вулиць Довбуша, Уренгойська, Підгірна. Роботи продовжуються. На жаль, вони не завжди є вчасними, оскільки для їх виконання комунальному підприємству доводиться наймати спеціальну техніку за відсутності власної.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 27.09.2018

Дата створення: 07:13 28.09.2018

27 вересня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Воловецької селищної ради. Порядок денний:

ВИДАЛЕННЯ АВАРІЙНИХ ДЕРЕВ

Дата створення: 08:03 27.09.2018

26 вересня 2018 року біля будівлі загальноосвітньої школи по вул. Карпатська видалено аварійні дерева.    Видалення здійснено на звернення директора школи, після обстеження і за рішенням виконкому та організаційної селищної ради. Зрізуванням перезрілих аварійних смерек, що загрожували безпеці учнів, вчителів, будівлі школи і лінії електропередач, займалися професіонали Воловецького відділення МНС. В обмеженому просторі центру селища, робота ними була виконана оперативно і філігранно.

ПОХІД ДО ДНЯ ТУРИЗМУ - 2018

Дата створення: 08:06 24.09.2018

23 вересня 2018 року здійснено похід на вершину гори Пікуй (1408 м), приурочений до ВСесвітнього дня туризму.    Вже традиційно воловецька група в складі досвідчених туристів і новачків різного віку здійснила похід присвячений Всесвітньому дню туризму, який щорічно відзначається 27 вересня.

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА

Дата створення: 10:17 21.09.2018

19-20 вересня 2018 року у Воловці виконано поточний ремонт вулиць Незалежності, Уренгойська та невеличких ділянок вулиці Шевченка.    Літом поточного року було проведено грейдерне вирівнювання твердого покриття вказаних вулиць. Тепер їх підсипано старим асфальтом, який було знято працівниками турецької фірми "Онур" під час ремонту ділянки автомобільної дороги по вулиці Карпатська. Укладений бувший у вжитку асфальт утрамбовано потужним катком.

РЕМОНТ КОЛИШНЬОГО ГОТЕЛЮ

Дата створення: 07:18 14.09.2018

Станом на 14 вересня 2018 року районною владою ведеться капітальний ремонт будівлі колишнього готелю по вулиці Пушкіна.    Воловчани знають, що будівля готелю давно не використовується на своїм початковим пизначенням. На даний час в ній розміщені підрозділи Воловецької районної державної адміністрації: Центр з питань надання адміністративних послуг (ЦНАП) та відділ культури і туризму РДА. Вільні приміщення районною адміністрацією здаються в оренду під офіси і заклади торгівлі.

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ВОДОПРОВОДУ ПО ВУЛ. ФАБРИЧНА

Дата створення: 15:27 13.09.2018

12 вересня 2018 року  розпочато ремонт водопроводу (заміну труби) по вулиці Фабрична, від переїзду до мангазину.

ЗАВЕРШЕНО РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата створення: 08:11 11.09.2018

10 вересня 2018 року у Воловці завершено капітальний ремонт ділянки вулиці Карпатська, який було розпочато 6 вересня.